Contact

De trainingslocatie van RC-Alico is:

Zuideinderparkhal
Rooiseheide 14
5481 SG Schijndel

Wil je contact met ons opnemen?
Vul dan het onderstaande formulier in. Je krijgt zo snel mogelijk antwoord.

Mail-adressen:

Bestuur   bestuur@rc-alico.nl
Paul vd Velden   voorzitter@rc-alico.nl
Inge Ova   secretaris@rc-alico.nl
William Cromsigt   penningmeester@rc-alico.nl
Marina van Breugel   commissaris1@rc-alico.nl
Sandy de Koning commissaris2@rc-alico.nl

Info   info@rc-alico.nl
Sitebeheerder Maarten   sitebeheerder@rc-alico.nl
Ledenadministratie   ledenadministratie@rc-alico.nl
Werkgroep sponsoring   sponsoring@rc-alico.nl
Werkgroep kleding   kledinggroep@rc-alico.nl
Werkgroep decor en bouw   bouwploeg@rc-alico.nl
Werkgroep activiteiten   activiteiten@rc-alico.nl

Showtrainsters   showtrainsters@rc-alico.nl
Jannie vd Doelen   jannie@rc-alico.nl
Anjo vd Meerakker   anjo@rc-alico.nl
Gerrie Tinnemans   gerrie@rc-alico.nl

Technische trainsters   technischetrainsters@rc-alico.nl
Ilse Verhoeven   ilse@rc-alico.nl
Jacqueline Verhoeven   jacqueline@rc-alico.nl
Laura Pijnappels laura@rc-alico.nl